O mnie

Nazywam się Sylwia Maciejak. Gotowanie od zawsze było jednym z moich hobby. Mając 12 lat udało mi się upiec pierwsze bułeczki i rogaliki  I tak to się zaczęło… Od tamtej pory cały czas pogłębiam swoją wiedzę kulinarną. Chętnie odkrywam nowe smaki i potrawy, nie tylko kuchni polskiej ale również zagranicznej. Brakowało mi jednak miejsca, w którym mogłabym się dzielić dotychczasową wiedzą i udostępniać przepisy, które wychodziły z mojego zeszytu w różnorodnej formie. „Kuchnia Dla Każdego” gdyż mam nadzieję, że każdy kto będzie tutaj zaglądał znajdzie coś dla siebie bądź swoich najbliższych na każdą okazję.

Przez ostatnie kilka lat byłam ambasadorem marki Kupiec. Udział w programie ambasadorskim był bardzo ciekawym doświadczeniem i niósł za sobą wiele wyzwań. Ponadto możliwość analizowania, próbowania i wpływania na finalny wygląd nowych produktów był dla mnie jako konsumenta bardzo ważnym elementem programu. Dzięki programowi zdobyłam znaczną wiedzę na temat produktów i wraz z firmą Kupiec współtworzyłam Zdrową Radość Życia. #ZdrowaRadoscZycia

Spotkania Akademii Smaku – tematyczne wydarzenia kulinarne, prowadzone przez Tomasza Jakubiaka, Tomasza Lach i Piotra Ogińskiego. Ich wspaniałą asystentką była Małgorzata Glinka.