Kuchnia Gościnna Winoteki

Kuchnia Gościnna Winoteki

„Winoteka to nie tylko sklep, to też miejsce :). Zapraszamy po pyszne wina z całego świata, na degustacje winiarskie, warsztaty, po wspaniałe herbaty i słodycze a także zestawy upominkowe szyte na miarę” tak o Winotece mówi dumna właścicielka Anna.

W ostatni piątek zostałam zaproszona do uczestniczenia w tematycznej kuchni gościnnej. Miałam przyjemność poprowadzić kuchnię w Winotece. Wraz z Szymonem, który pracuje jako kucharz w tym cudownym miejscu, serwowaliśmy gościom wybrane przeze mnie menu. Tematem wieczoru była kuchnia włoska. Jest to jedna z moich ulubionych kuchni ze względu na to, że uwielbiam makaron. 🙂 W menu pojawiła się Zupa z pietruszek pieczonych na miodzie, Sałatka włoska oraz danie główne czyli Canelloni z szynką i ricottą. Wszystkie dania pojawią się wkrótce na blogu.  Przyznaję, że było to dla mnie nie lada wyzwanie, ale z upływem czasu zaczęłam odnajdywać się w tej nowej sytuacji.

Uśmiech, życzliwe słowa oraz pochwały od klientów to najcenniejszy skarb jaki można zabrać ze sobą na koniec dnia. Tamten piątkowy wieczór z pewnością na bardzo długo pozostanie w mojej pamięci i możliwe, że będzie okazja go jeszcze powtórzyć.

Dziękuję za zaufanie 🙂 A oto wizualna relacja z wieczoru:

This slideshow requires JavaScript.

 

Dodaj komentarz