O mnie

Nazywam się Sylwia Maciejak. Gotowanie od zawsze było jednym z moich hobby. Mając 12 lat udało mi się upiec pierwsze bułeczki i rogaliki  I tak to się zaczęło… Od tamtej pory cały czas pogłębiam swoją wiedzę kulinarną. Chętnie odkrywam nowe smaki i potrawy, nie tylko kuchni polskiej ale również zagranicznej. Brakowało mi jednak miejsca, w którym mogłabym się dzielić dotychczasową wiedzą i udostępniać przepisy, które wychodziły z mojego zeszytu w różnorodnej formie. „Kuchnia Dla Każdego” gdyż mam nadzieję, że każdy kto będzie tutaj zaglądał znajdzie coś dla siebie bądź swoich najbliższych na każdą okazję.

Obecnie jestem ambasadorem marki Kupiec. Udział w programie ambasadorskim to bardzo ciekawe doświadczeniem i niesie ze sobą wiele wyzwań. Ponadto możliwość analizowania, próbowania i wpływania na finalny wygląd nowych produktów jest dla mnie jako konsumenta bardzo ważnym elementem programu. Dzięki temu posiadam większą wiedzę na temat produktów i wraz z firmą Kupiec współtworzę Zdrową Radość Życia. #ZdrowaRadoscZycia

Spotkania Akademii Smaku są tematycznymi wydarzeniami kulinarnymi, które prowadzą Tomasz Jakubiak, Tomasz Lach i Piotr Ogiński. Ich wspaniałą asystentką jest Małgorzata Glinka.